Ne kirasını ödeyebiliyor, ne de yiyecek alabiliyor! Ünlü oyuncu dibe vurdu

‘Fantastic Dörtlü’ serisiyle tanınan ünlü aktör Ioan Gruffudd ile ‘Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi’, ‘102 Dalmaçyalı’ ve ‘Kayıp’ gibi yapımlarda yer alan Alice Evans, 2007’de dünyaevine girmişti.

İki tane kız çocukları bulunan Gruffudd ve Evans, 2021’de ise boşanacaklarını açıklamıştı. Evans’ın yaptığı sosyal medya paylaşımına göre; ‘ruh eşim’ dediği Gruffudd ona boşanma davası açmıştı ve ünlü isim de bunu gazetelerden öğrenmişti.

EVİN SATILMASI İÇİN YALVARMIŞTI

O dönemde Ioan Gruffudd, boşanma duruşmalarından birinde son zamanlarda iş alamadığını, parasının bittiğini ve kendisine sevgilisinin baktığını ileri sürmüştü. Hatta karısıyla birlikte oturdukları evin satışına izin çıkması için duruşmada hakime yalvardığı da biliniyordu.

100 BİN DOLARI UÇTU GİTTİ!

Boşanma davaları sonuçlanan ancak velayet ve nafaka davaları devam eden ikiliden Evans’ın evliyken Gruffudd ile birlikte yaşadıkları evin satışından eline geçen ve yaklaşık 100 bin dolar civarında olduğu tahmin edilen paranın bittiği öğrenildi.

Daily Mail’in haberine göre; 55 yaşındaki Evans, arkadaşlarına parasının çoğunun devam eden mahkeme süreciyle ilgilenen avukatlara gittiğini ve şu anda mali bir kriz içinde olduğunu söyledi. İsmi paylaşılmayan kaynak, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Alice son derece üzgün ve bu ayın sonunda ödenmesi gereken kirayı ödeyemeyeceğini söylüyor. Kira ödemek ve yieyecek almak arasında bir seçim yapmak zorunda. Mali açıdan dibe vurmuş durumda. Hiçbir şeyi yok, sağlık sigortası bile yok. Kendisine bir iş bulması gerektiği söylenmiş ama oyunculukla ilgili bir iş bulamamış ve okul çağındaki çocuklarına bakması gerekiyor.

“AĞLAYARAK UYKUYA DALIYOR”

“Bu hafta bir kafe zincirinde iş aramayı düşünüyordu ama muhtemelen 55 yaşında olduğu için onu istemeyecekleri kanısında. Ayrıca menajeri de kötü görünme ihtimaline karşı bunu yapmasını istemiyor. Çaresiz hissediyor ve nasıl geçineceğine dair hiçbir fikri yok. Ağlayarak uykuya dalıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir